Schoonheid voor het volk


Groepstentoonstellingen


2016

Mediations Biennale, Muzeum Narodowe w Poznaniu,Poznan (PL) (cat)


2014

Poznan Biennal, MONA, Poznan (PL) (cat)

Vlaamse kunst uit de collectie van de Nationale Bank van België, Tongerloohuys, Roosendaal (NL) (cat)


2013

Oorlog & trauma, Museum Guislain, Gent (BE) (cat)

Biennal of Moscow, Central State Museum of Contemporary History of Russia, Moscow (RU) (cat)

350 jaar academie, MAS, Antwerpen (BE) (cat)

Ik wordt, De voorkamer, Lier (BE) (cat)

Conversations, CC De Ververij, Ronse (BE) (cat)

Echange, Prestige, Poppositions, Brass, Brussel (BE)


2012

Verzorgers, uit!, Herman Teirlinckhuis, Beersel (B)

Book show/Book shop, Be-part, Waregem (BE) (cat)


2011

Gevaarlijk Jong, Museum Guislain, Gent (BE) (cat)

Scope Miami, with Galleria Karpio (CR), Miami (VS)

Flemish Artists, Flanders House, The New York Times Building, New York, NY (VS)

Nietsvermoedend in het park, Pocketroom, Antwerpen (BE)

La part des Anges, Villa de Olmen', ruimte voor actuele kunst, Wieze (BE) (cat)


2010

Koers, Herman Teirlinckhuis, Beersel (BE)

 

2009

Het zelfde en het Andere - Humanisme stilstaand verbeeld, Zebrastraat, Gent (BE)

Als stenen spreken, Diamantmuseum, Antwerpen (BE) (cat)

Fading, Museum van Elsene, Brussel (BE) (cat)


2008

Onthaasting, about Slow Worlds and Spare Time,  Belgian contemporary video, American University Museum at the Katzen Center in Washington DC (VS) 

Poëziezomer, Watou (BE) (cat)

Vision in Motion/Motion in Vision, Verbeke Foundation, Kemzeke (BE)

Over voetbal, Herman Teirlinckhuis, Beerstel (BE)

Art Brussels with Karpio Projects (CR), Brussels (BE) (cat)

 

2007

Ver van Eden/Loin de l'Eden, Gemeentehuis Hondschoote (FR) - kerk Vinkem, Beauvoorde (BE) (cat)

By the way, Tongerlohuys, Rosendaal (NL) (cat)

Art Amsterdam with Steendrukkerij Amsterdam, Amsterdam (NL) (cat)

Scope Basel with Karpio Projects (CR) (cat) (VS)

Art Brussels with Jacob Karpio Galleria (CR) (cat)

Duesseldorf Contemporary with Jacob Karpio Galleria(CR), Düsseldorf (DE) (cat)

 

2006


Spotlights, Cultureel Centrum Hasselt (BE) (cat)

40 jaar Campo Santo, Sint-Amandsberg (BE) (cat)

In kaart gebracht, Stedelijk Museum, Aalst (BE)

Stadsgezichten, Erfgoedcentrum Lamot, Mechelen (BE) (cat)

Art Brussels with Galeria Jacob Karpio, (CR), Brussels (BE) (cat)

 

2005

Emilie Fresco, (Mechelen, stad in vrouwenhanden), Klooster, Mechelen (BE) (cat)

FW: painting, Montanus.5, Diksmuide (BE)

 

2004


Tong 2, Tongerloohuys, Roosendaal (NL) (cat)

Memory Sticks, Galerie Reuten, Amsterdam (NL)

Art Brussels with Zwart Huis en Galerie Denise Vandevelde, Brussel (BE) (cat)

Kunst Rai, with Steendrukkerij Amsterdam, Amsterdam (NL) (cat)

Trends 2004, St.-Barbaracollege, Gent (BE)

HAL 23, former ACEC-complex, Gent (BE)

2003

20 jaar de Brakke Hond, Nottheboomzaal, Stadsbibliotheek Antwerpen (BE)

wabi-sabi project, hoeve te Zingem (BE) (cat)

 

2002

Trends 2003, St.-Barbaracollege, Gent (BE)

Zinnebeeldig, Caermersklooster, Gent (BE) (cat)

Summer in the city, Osterwalder?s Art Office, Hamburg (DE)

Jubileumtentoonstelling Prijs voor Beeldende Kunsten, CC Het Spoor, Harelbeke (BE) (cat)

De hofvijver in poëzie en beeld, Brediushuis, Den Haag (NL) (cat)

 

2001

Het versluierd beeld, * Een tentoonstelling van hedendaagse schilderkunst naar aanleiding van 25 jaar CIAP vzw, Provinciaal Centrum voor Beeldende Kunsten - Begijnhof, Hasselt (BE) (cat)

re_Touche, * 250 jaar schilders van de Koninklijke Academie van de Hogeschool Gent, Kunsthal Sint-Pietersabdij, Gent (B) (cat)

Painting - Show. 5 schilders, Bornem, M&M Gallery, Bornem (BE)

Belgisch ATELIER Belge. Treize artistes à propos de leur identité / Dertien kunstenaars over hun identiteit, Passage 44, Brussel (BE) (cat)

Mannen met baarden, Het huis van Alijn, Gent (BE)

 

2000

Trends 2000, St.-Barbaracollege, Gent (BE) (cat)

Kunst voor kunst, Oude abdij, Drongen (BE) (cat)

Kinderspel, Diverse locaties, Waarschoot (BE) (cat)

Labyrint?, Terrein aan de Schelde, Zwijndrecht-Burcht (BE) (cat)

Ieder z'n voetbal. Het voetbal in de beeldende kunst 1900-2000, Kunsthal Rotterdam, Rotterdam (NL) (cat)

Artival, Diverse locaties, Oostende (BE)

Was Rubens een dribbelaar?, Cultureel Centrum Berchem, Antwerpen (BE) (cat)

Devotie, W139, Amsterdam (NL)

Tremendum et fascinosum. Representaties van extreem-rechts (1980-2000), Cultureel Centrum Berchem, Antwerpen (BE), (cat)

1998
Vlaanderen - Moskou, Cultureel Centrum Berchem, Antwerpen (BE) (cat)

1997
Reality revisited - De Herinnering als verlangen, Sala Montcada, Fundacio ?la Caixa?, Barcelona (SP) (cat)
Noeveren, Steenbakkerij, Boom (BE) (cat)
Collection II, Osterwalders Art Office, Hamburg (DE)

1996
Kunstmarkt Hannover, (Osterwalder's Art Office), Orangerie, Hannover (G)
Confrontaties" 111 hedendaagse kunstenaars uit België en Luxemburg, Royal Hibernian Academy, Dublin (I)
Carav(a)n, Mobiel project Goes * 15 mobiele schaftwagens op de route: Goes, Middelburg, Vlissingen. (NL) (cat)
Het geloof in de kunst, Galerij Il Ventuno, Hasselt (BE)

 

1995
Vergeten, Cathy Daley / Till Velten / Gery De Smet, Museum Dhondt-Dhaenens, Deurle (BE) (cat)"Salon-Ausstellung", Liestal, Kunsthalle Palazzo (ZW)
Christmas Show, L'Observatoire, Ukkel (BE)
Group Show, Paul Petro Contemporary Art, Toronto (CA)
Antwerpse handjes, CC Berchem (BE)

 

1994
Andrea Fischer, Gery De Smet, Hubbard & Birchler, Liestal, Kunsthalle Palazzo (SW) (cat)
5 voor 12, KUL, Leuven (BE) (cat)

 

1993
Confrontaties, 111 hedendaagse kunstenaars uit België en Luxemburg, 't Elzenveld, Antwerpen (B), Nationaal Museum, Johannesburg (SA) (cat)
10 jaar De Brakke Hond, Zuiderpershuis, Antwerpen (BE)
Lof van de hand, Hal van AZ-VUB, Jette (BE)
Musée du petit format, FEVECC, Brussel (BE) (cat)

 

1992


Prijs Jonge Belgische Schilderkunst - Prix de la Jeune Peinture Belge, Paleis voor Schone Kunsten- Palais des Beaux-Arts, Brussel (BE)
Modernism in Painting. * Tien jaar schilderkunst in Vlaanderen, PMMK Provinciaal Museum voor Moderne Kunst, Oostende (BE) Museum Van Bommel-Van Dam (NL) (cat)
Woord en Beeld in de Belgische Kunst van a tot z, MUHKA - Museum van Hedendaagse Kunst Antwerpen, Antwerpen (BE) (cat)
Kunstwerken verworven door de Vlaamse Gemeenschap in 1990 - 1991, Administratie Kunst. bestuur Beeldende Kunst en Musea, Museum van Deinze en de Leiestreek, Deinze (BE) (cat)

 

1991


Afgestudeerden Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten Antwerpen 1990 - 1991, Jordaenshuis, Antwerpen (BE) (cat)

 

1990


Werken in uitvoering, Het kunstenprogramma van Stad aan de Stroom, Zuiderterras, Antwerpen (BE) (cat)
Frans Gentils, Gery De Smet, Jansen Pharmaceutica, Beerse (BE) (cat)
Splinters, Trefcentrum, St.-Agatha-Berchem (BE)
Against War, Concentratiekamp, Majdanek (PL)
22e Festival international de la peinture, Château des Grimaldi, Cagnes-sur-mer (FR) (cat)

 

1989


Exposition, Cité internationale des Arts, Paris (PL)
Flux. Iritis. VZW, Flux" stelt jonge Belgische kunstenaars voor", De Beweeging - Sfinks, Antwerpen (BE) (cat)
Godecharleprijs, Kunstambachtenzaal, Brussel (BE)
Culturele Prijzen

Prijs voor Schilderkunst, Provinciale Culturele Prijzen, Provinciaal Museum voor Fotografie, Antwerpen (BE) (cat)

Expressionisme hier en nu, BBL, Antwerpen, Leuven (BE) (cat)


13de Europaprijs voor Schilderkunst, PMMK - Provinciaal Museum voor Moderne Kunst, Oostende (BE) (cat)


1988


Van Marisal tot Vlerick 1751 tot 1988. Vijf meesters vijf toekomstige meesters. Oudstudenten in confrontatie met studenten, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, Gent (BE)
Prospect 7,Gele zaal, Gent (BE) (cat)
Prijs voor Jonge Kunstenaars van de Lions Club Wetteren-Rozenstreek, Paribas Bank, gent (BE) (cat)
Antwerpse Provinciale Culturele prijzen, Provinciaal Museum voor Fotografie, Antwerpen (BE)

Prijs voor Tekenkunst, Ontmoetingscentrum, Harelbeke (BE) (cat)

Prijs voor de Jonge Belgische Schilderkunst - Prix de la Jeune Peinture Belge, Paleis voor Schone Kunsten- Palais des Beaux-Arts, Brussel  (BE)

 

1987

J"eunes graveurs (II), Foyer d'exposition des Chiroux, Liége (BE)
5 meesters, Zwarte Zaal, Gent (BE)

 

1987


Artistiek duet, Generale Bankmaatschappij, Antwerpen (BE)
Geselecteerden van de provinciale Prijs voor Grafiek van Antwerpen, Cultuur- en Ontmoetingscentrum De Warande, Turnhout (BE) (cat)
Jong talent 27, Arenbergschouwburg, Antwerpen (BE) (cat)
Provinciale prijs Grafiek, De Warande, Turnhout (BE) (cat)
Fête de la gravure, Les Chiroux, Liége (BE)
Elf, Zwarte zaal, Gent (BE)
Zomeropstelling, Galerie S. & H. De Buck, Gent (BE)
Maritieme schilderkunst, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, Antwpern (BE)

 

1986


Tentoonstelling Merksemse kunstenaars, Districtshuis, Merksem (BE) (cat)
Antichambre. Fabriek voor Entartete kunst. Een nevenexpositie rond Chambre d'amis, Ex-fabriek Alsberghe-van Oost, Gent (BE) (cat)
Mise en scène, Le Beau Bruxell, Brussel (BE) (cat)
Prijs voor Plastische Kunsten BBL-Westhoek, BBL, Veurne (BE)
Prijs voor Plastische Kunst, Galerij An-Hyp, Antwerpen (BE)
Selectie Schilderkunst, Stedelijk Ontmoetingscentrum, Harelbeke (BE) (cat)
Provinciale Prijs schilderkunst, Cultureel centrum, Berchem (BE)
The first Miniprint Exhibition, Hendricks Gallery, Dublin (IT)
Weg van de grafiek, Electrabel, Gent (BE) (cat)

Belgische transavantgarde, Cultureel Centrum, Brussel (BE)

 

1984

In Vitro, Club Moral, Antwerpen (BE)